Pogrzebyjelonki » Urny drewniane

Urny drewniane

Organizowanie ceremonii pogrzebowej wymaga zakupienia odpowiednich elementów. Drewniane urny na prochy Warszawa, które posiadamy w swoim asortymencie, sprawdzą się niezawodnie.

Urny drewniane – czy warto?

Jako znany w całej Polsce zakład pogrzebowy z Warszawy, jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania. Doskonale wiemy, jak trudne jest pożegnanie się z bliską osobą, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nieco ułatwić ten proces. Dostępne w naszym sklepie urny na prochy drewniane to bardzo dobry wybór. Tego typu przedmioty wykonujemy zazwyczaj z drewna dębowego bądź też sosnowego. Urny są dodatkowo lakierowane na wysoki połysk bądź matowe – w zależności od indywidualnej wizji każdego zamawiającego. Takie urny podlegają dodatkowej impregnacji, dzięki czemu odznaczają się wyjątkową trwałością. Niestraszne im żadne niekorzystne warunki atmosferyczne – od zbytniego nasłonecznienia, aż po mróz czy obfite deszcze. Bez względu na okoliczności, urny drewniane zawsze będą prezentowały się naprawdę wyjątkowo

Ostateczny wygląd danej urny zależy od klienta – bierzemy pod uwagę jego potrzeby i przygotowujemy taki przedmiot, który najlepiej uczci pamięć zmarłej osoby. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości urn, które z powodzeniem przetrwają przez wiele długich lat.

D1

D2

D3

D4

D5

D6

D7

D8

D9

D10

D11

D12

Urna D13

D13

D15

D18