Dom pogrzebowy Jelonki

Pracujemy całodobowo 7 dni w tygodniu.

Telefon całodobowy

Pracujemy całodobowo
7 dni w tygodniu

Pogrzebyjelonki » Urny drewniane

Urny drewniane

Organizowanie ceremonii pogrzebowej wymaga zakupienia odpowiednich elementów. Drewniane urny na prochy Warszawa, które posiadamy w swoim asortymencie, sprawdzą się niezawodnie.

Urny drewniane – czy warto?

Jako znany w całej Polsce zakład pogrzebowy Warszawa, jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania. Doskonale wiemy, jak trudne jest pożegnanie się z bliską osobą, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nieco ułatwić ten proces. Dostępne w naszym sklepie urny na prochy drewniane to bardzo dobry wybór. Tego typu przedmioty wykonujemy zazwyczaj z drewna dębowego bądź też sosnowego. Urny są dodatkowo lakierowane na wysoki połysk bądź matowe – w zależności od indywidualnej wizji każdego zamawiającego. Takie urny podlegają dodatkowej impregnacji, dzięki czemu odznaczają się wyjątkową trwałością. Niestraszne im żadne niekorzystne warunki atmosferyczne – od zbytniego nasłonecznienia, aż po mróz czy obfite deszcze. Bez względu na okoliczności, urny drewniane zawsze będą prezentowały się naprawdę wyjątkowo.

Ostateczny wygląd danej urny zależy od klienta – bierzemy pod uwagę jego potrzeby i przygotowujemy taki przedmiot, który najlepiej uczci pamięć zmarłej osoby. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości urn, które z powodzeniem przetrwają przez wiele długich lat.

Urna D1

D1

Urna D2

D2

Urna D3

D3

Urna D4

D4

Urna D5

D5

Urna D6

D6

Urna D7

D7

Urna D8

D8

Urna D9

D9

Urna D10

D10

Urna D11

D11

Urna D12

D12

Urna D13

D13

Urna D15

D15

Urna D18

D18

Działamy na terenie całego miasta