Pogrzebyjelonki » Urny kamienne

Urny kamienne

Jeżeli stanąłeś przed wyzwaniem zorganizowania ceremonii pogrzebowej, nasze kamienne urny na prochy Warszawa będą nieocenione. Produkty wybiera się z wielu powodów – sprawdź jakich!

Urny kamienne – zalety

Jednymi z wielu produktów, jakie jesteśmy stanie zaproponować swoim klientom, są urny kamienne. Dlaczego wybiera je coraz więcej osób? Urny kamienne są przede wszystkim bardzo efektowne. Prezentują się wyjątkowo elegancko, bez względu na to, z jakiego kamienia się je wykonuje. Ich główną cechą jest zatem ozdobność – w przeciwieństwie na przykład do urn ceramicznych, które zdecydowanie prezentują styl minimalistyczny.

Urny kamienne to również ogromna trwałość. Kamienie, z których tworzy się tego typu przedmioty, są niezwykle solidne. Urna może zatem z powodzeniem stać przez wiele długich lat, bez obaw, że zostanie ona w jakiś sposób uszkodzona. Materiał ten jest odporny zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak również niekorzystne warunki atmosferyczne – silny wiatr, mróz czy zbytnie nasłonecznienie. Bez względu na okoliczności, urna kamienna zawsze będzie prezentowała się wyjątkowo. Zakład pogrzebowy Warszawa zachęca do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu internetowego – posiadamy urny kamienne w różnych kształtach oraz wariantach kolorystycznych. Chętnie również doradzimy każdemu wybór najbardziej odpowiedniej urny.

UKM-16

UKM16

UKM-18

UKM18

UKM-24

UKM24

UKM-30

UKM30

UKM-31

UKM31

UKM-34

UKM34

UKM-42

UKM42

UKM-43

UKM43

UKM-46

UKM46

UKM-50

UKM50

UKM-03

UKM03

UKM-11

UKM11

Działamy na terenie całego miasta