Dom pogrzebowy Jelonki

Pracujemy całodobowo 7 dni w tygodniu.

Telefon całodobowy

Pracujemy całodobowo
7 dni w tygodniu

Pogrzebyjelonki » Urny metalowe

Urny metalowe

Niezbędne do zorganizowania ceremonii pogrzebowej elementy zainteresowani mogą zakupić za pośrednictwem naszej firmy. Proponujemy między innymi metalowe urny na prochy Warszawa, które odznaczają się wyjątkowo eleganckim wyglądem.

Urny metalowe – zalety

Utrata bliskiej osoby jest bardzo trudnym czasem. Samo wybieranie trumny czy urny może być sporym wyzwaniem. W takiej sytuacji warto zgłosić się do nas – jako doświadczona firma zajmiemy się wszystkim kompleksowo. Posiadamy w ofercie między innymi urny Warszawa, które wykonywane są z najwyższej jakości metalu. Dlaczego warto wybrać akurat taką urnę? Materiał, z którego się je tworzy, jest bardzo wytrzymały, a co równie ważny – także stosunkowo lekki. Urny metalowe są także znacznie tańsze niż ich drewniane czy kamienne odpowiedniki, co z pewnością wyjaśnia ich ogromną popularność. 

Organizacja ceremonii pogrzebowych

Nasz Zakład Pogrzebowy Warszawa oferuje pomoc w organizowaniu ceremonii pogrzebowych w różnym stylu. Świadczona jest przez nas kompleksowa organizacja pogrzebu w Warszawie – oznacza to, że zajmiemy się dosłownie każdym elementem. Zarówno kremacja w Warszawie, jak i tradycyjny pochówek wymaga niejako zakupienia wielu niezbędnych elementów. Nasza oferta obejmuje także szeroki wybór najwyższej jakości trumien – zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.
M-18A

M18A

M-27

M27

M-31

M31

M-49

M49

M-50

M50

M-70A

M70A

M-83E

M83E

M-89E

M89E

M-96

M96

UMT-1-09

UMT-1-09

UMT-1-12

UMT-1-12

Działamy na terenie całego miasta