Zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo

Jeśli interesuje Państwa zakład pogrzebowy na terenie Warszawa Bemowo, zapraszamy do skorzystania z usług Domu Pogrzebowego Jelonki. Zajmujemy się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych i pomagamy na każdym etapie pochówku na terenie całej Warszawy i okolic. Jesteśmy zakładem pogrzebowym w Warszawie będącym firmą rodzinną, działającą na rynku od trzydziestu lat – to wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych, w tym pochówków różnych wyznań i obyczajów.Usługi pogrzebowe Warszawa Bemowo - kompleksowa organizacja pochówku

Zapewniamy kompleksową organizację zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i pochówków z kremacją w Warszawie. Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych, a kompleksowość oferowanych przez nas usług sprawia, że mogą Państwo liczyć na naszą pomoc na każdym etapie organizacji pochówku. Ceny usług pogrzebowych na terenie Warszawy Bemowo dostosowujemy do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych. Dom Pogrzebowy świadczący usługi dla Warszawy Bemowo oferuje Państwu:

  • całodobowy transport zmarłych, obsługę i nadzór ceremonii;
  • pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z pogrzebem;
  • przebieg ceremonii pogrzebowej zgodnie z Państwa oczekiwaniami;
  • zróżnicowane modele trumien w Warszawie, zarówno dębowych, jak i sosnowych;
  • własną ekspozycję urn w Warszawie, nawiązujących symboliką do motywów religijnych lub świeckich;
  • szeroki wybór kompozycji kwiatowych (wieńce, wiązanki, stroiki na trumny oraz urny);
  • profesjonalną oprawę muzyczną pogrzebu;
  • kompleksową obsługę ekshumacji.
<br>
<br>
<br>Porady i ważne informacje

W tej bolesnej i trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, chcielibyśmy  wspomóc Państwa udzielając ważnych informacji – między innymi jak uzyskać akt zgonu, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu oraz odbioru zasiłku pogrzebowego. Nasz Zakład Pogrzebowy w Warszawie działa nie tylko na terenie Bemowa, ale i innych dzielnic, jak jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bródno, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.


Obszar działalności

Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie siedziba zakładu mieści się na Bródnie, a nasze działania obejmują swoim zasięgiem także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000