Zakład pogrzebowy Warszawa Białołęka

Jeśli mieszkają Państwo na warszawskiej Białołęce i poszukują doświadczonego Domu Pogrzebowego z ponad 30-letnim doświadczeniem — zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy usługi pogrzebowe na Białołęce, które obejmują kompleksową pomoc w organizacji i prowadzeniu pogrzebów tradycyjnych i pochówków w postaci kremacji w Warszawie. Specjalizujemy się w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów. Nasze kompleksowe usługi pogrzebowe Warszawa Białołęka, pomogą zdjąć z Państwa barków trud załatwiania wielu formalności i pozwolą na spokojne przeżycie żałoby po bliskich.Usługi pogrzebowe Białołęka — kompleksowa organizacja pogrzebu w Warszawie

Nasz Zakład Pogrzebowy Warszawa gwarantuje profesjonalne podejście do każdego, nawet najbardziej nietypowego przypadku. Proponujemy profesjonalną pomoc w zaplanowaniu i przeprowadzeniu ceremonii pogrzebowych na terenie Białołęki i innych dzielnic Warszawy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jakim obciążeniem finansowym może być pogrzeb. Dlatego jesteśmy zakładem pogrzebowym w Warszawie Białołęka oferującym tanie usługi pogrzebowe. Cenę uroczystości pogrzebowych możemy dopasować do Państwa możliwości.

Dom Pogrzebowy Białołęka – szczegóły oferty

Jesteśmy firmą rodzinną. Funkcjonujemy w branży od 1992 roku. Dom Pogrzebowy dla Warszawy Białołęki oferuje obszerny katalog usług. W ich skład wchodzą, między innymi:

 • całodobowy duży telefoniczny i sprawny transport zmarłych,

 • obsługa i nadzór nad pochówkiem i ceremonią pogrzebową różnych wyznań,

 • przygotowanie kaplicy przedpogrzebowej,

 • duży wybór  wysokiej jakości urn w Warszawie,

 • załatwienie wszelkich formalności,

 • kredytowanie kosztów pochówku w ramach zasiłku pogrzebowego,

 • duży wybór sosnowych i dębowych trumien w Warszawie,

 • tworzenie i rozklejanie klepsydr, kartek pamiątkowych,

 • wiele atrakcyjnych kompozycji kwiatowych,

 • organizacja oprawy muzycznej,

 • bezpieczna obsługa ekshumacji.

Nasz zakład pogrzebowy mieści się na warszawskim Bródnie, jednak zasięg działania naszego Domu Pogrzebowego jest zdecydowanie większy niż lokalizacja Białołęki.
<br>
<br>
<br>Usługi pogrzebowe Warszawa Białołęka i inne dzielnice

Oferujemy tanie usługi pogrzebowe na Białołęce i innych dzielnicach, jak: Targówek, Praga Południe, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy. Nasz Dom Pogrzebowy dla Warszawy Białołęki gwarantuje staranne podejście do każdej ceremonii. W każdej sytuacji dbamy o to, by przygotowania do pochówku i ceremonia pogrzebowa były zorganizowane z najwyższą starannością.


Zakład Pogrzebowy Białołęka z siedzibą przy Cmentarzu Bródnowskim

Poza kompleksową organizacją pogrzebu w Warszawie Białołęce oferujemy również sprzedaż trumien na Białołęce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym internetowym katalogiem lub wizytę bezpośrednio w naszym punkcie na Bródnie, w bliskiej lokalizacji Cmentarza Bródnowskiego. W ofercie również:

trumny Warszawa

urny Warszawa

kremacja Warszawa

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000