Zakład pogrzebowy Bielany

Sprawdzony i godny zaufania Dom Pogrzebowy na Bielanach? Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Od ponad 30 lat oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe dla Warszawy Bielan i innych dzielnic Warszawy. Usługi pogrzebowe na Bielanach obejmują załatwianie spraw związanych z pochówkiem tradycyjnym i pogrzebem z kremacją. Mamy bardzo duże doświadczenie w przeprowadzaniu pochówków świeckich, katolickich oraz pogrzebów innych wyznań i obyczajów. Usługi pogrzebowe Bielany realizowane przez nasz Dom Pogrzebowy zdejmą z Państwa barków ciężar zmartwień związanych z problematycznymi formalnościami.

Usługi pogrzebowe Bielany i inne dzielnice Warszawy

Nasz Zakład Pogrzebowy Warszawa zlokalizowany jest blisko cmentarza na Bródnie. Ofertę kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych kierujemy jednak do mieszkańców wszystkich dzielnic Warszawy, jak np. Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Żoliborz, Wawer, Włochy.


Profesjonalne usługi pogrzebowe w Warszawie Bielany

Nasze usługi pogrzebowe w Warszawie Bielany obejmują kompleksowe planowanie pochówku i realizację formalności w Urzędach. Usługi pogrzebowe w Warszawie Bielany obejmują:

  • całodobowy dyżur i transport zmarłych,

  • załatwianie wszelkich formalności związanych z pochówkiem,

  • przygotowanie kaplicy przedpogrzebowej oraz nadzór uroczystości sprawowany przez Mistrza Ceremonii,

  • sprzedaż sosnowych i dębowych trumien,

  • obszerną ekspozycję urn w Warszawie (motyw religijny lub świecki),

  • wieńce, wiązanki, stroiki na trumny oraz urny,

  • przygotowanie specjalnej oprawy muzycznej.

Nasze usługi pogrzebowe na warszawskich Bielanach obejmują również pełną obsługę ekshumacji. Do naszych obowiązków zaliczana jest również kremacja szczątków i ich transport w inne miejsce spoczynku.
<br>
<br>
<br>Tanie usługi pogrzebowe Warszawa Bielany

Wybierając nasz dom pogrzebowy na Bielanach, nie muszą się Państwo martwić o wygórowane ceny. Nasza oferta jest bardzo elastyczną, dopasowana do indywidualnych możliwości Oferujemy tanie usługi pogrzebowe w Warszawie Bielanach i nie tylko. Działamy również na terenie innych dzielnic Warszawy. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty:

trumny Warszawa

urny Warszawa

kremacja WarszawaObszar działalności

Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie siedziba zakładu mieści się na Bródnie, a nasze działania obejmują swoim zasięgiem także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000