Zakład pogrzebowy Warszawa Bródno

Zakład pogrzebowy Warszawa Bródno​ organizując pogrzeby wyróżnia się kompleksową pomocą i doradztwem na każdym etapie pochówku. Jesteśmy domem pogrzebowym z dużym doświadczeniem w organizacji ceremonii pogrzebowych.


Usługi pogrzebowe Bródno

Dom pogrzebowy Bródno zapewnia kompleksową organizację zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i pochówków z kremacją. Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów. Doradzamy, jak postępować w sytuacji śmierci bliskiej osoby, a naszą ofertę cenową usług pogrzebowych dostosowujemy do Państwa możliwości finansowych, przedstawiając najdogodniejszy dla Państwa cennik usług pogrzebowych.

W ramach świadczonych usług oferujemy:
<br>
<br>
<br>

Usługi pogrzebowe oferowane przez Dom Pogrzebowy Jelonki to kompleksowa pomoc na każdym etapie pochówku. W Zakładzie Pogrzebowym w Warszawie Bródno dokładamy wszelkich starań, aby w tym smutnym dla Państwa czasie ułatwić załatwienie wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów. Doradzamy, jak postępować w sytuacji śmierci bliskiej osoby, a naszą ofertę cenową usług pogrzebowych na terenie Warszawa Bródno dostosowujemy do Państwa możliwości finansowych. Dbamy o to, by przygotowania do pochówku i ceremonia pogrzebowa były zorganizowane z najwyższą starannością.

Kompleksowe usługi pogrzebowe Warszawa Bródno

 

Zakład pogrzebowy Bródno zapewnia kompleksową organizację zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i pochówków z kremacją w Warszawie. W ramach organizacji pogrzebu na terenie Warszawa Bródno oferujemy Państwu:

  • całodobowy transport zmarłych ze wskazanego miejsca do domu pogrzebowego;
  • pomoc w załatwianiu wszelkich formalności na cmentarzach, w ZUS, KRUS, WBE;
  • obsługę i nadzór ceremonii, w tym oprawę Mistrza Ceremonii, kaplice przedpogrzebowe;
  • zróżnicowane modele trumien w Warszawie oraz własną ekspozycję urn w Warszawie, nawiązujących symboliką do motywów religijnych lub świeckich;
  • szeroki wybór kompozycji kwiatowych takich jak: wieńce, wiązanki, stroiki na trumny oraz urny;
  • profesjonalną oprawę muzyczną pogrzebu;
  • kompleksową obsługę ekshumacji – na Państwa życzenie dokonujemy kremacji szczątków oraz transportu do nowego miejsca spoczynku.

W tej bolesnej i trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, chcielibyśmy wspomóc Państwa udzielając ważnych informacji – między innymi jak uzyskać akt zgonu, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu oraz odbioru zasiłku pogrzebowego. Nasz Zakład Pogrzebowy w Warszawie działa nie tylko na terenie Bródna, ale i innych dzielnic, jak jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Porady i ważne informacje

W tej bolesnej i trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, chcielibyśmy wspomóc Państwa udzielając kilku użytecznych wskazówek. Udzielimy informacji między innymi o tym jak uzyskać akt zgonu, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu oraz odbioru zasiłku pogrzebowego.


Zakład pogrzebowy Warszawa Bródno​ - obszar działalności

Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie siedziba zakładu mieści się na Bródnie, a nasze działania obejmują swoim zasięgiem także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Dom pogrzebowy Warszawa Bródno - formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000