Dom pogrzebowy Jelonki

Pracujemy całodobowo 7 dni w tygodniu.

Telefon całodobowy

Pracujemy całodobowo
7 dni w tygodniu

Urny Bródno

Zdajemy sobie sprawę, jak trudne emocjonalnie są chwile po stracie bliskiej osoby. Urny Warszawa Bródno to propozycja dla tych z Państwa, którzy decydują się na kremację ciał swoich bliskich zamiast tradycyjnego pochówku. Posiadamy w naszym asortymencie urny metalowe, drewniane, kamienne, ceramiczne oraz kompozytowe, nawiązujące ornamentyką zarówno do motywów religijnych, jak i świeckich. Zakład Pogrzebowy Bródno oferuje pełen zakres profesjonalnych usług pogrzebowych, w tym szeroki wybór urn, wraz z własną ekspozycją. 

Urny Warszawa Bródno – szeroki wybór i jakość

Nasza oferta urn w Warszawie Bródno odpowiada przekonaniom i życzeniom rodziny zmarłego. Posiadamy szeroki wybór zarówno tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych wersji urn. Wszystkie nasze urny są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo, na każdej urnie znajdują się elementy zdobnicze, które mogą Państwo wybrać w zależności od preferencji. 

Z nami proces wyboru urny przestaje być dodatkowym źródłem stresu. Profesjonalna obsługa doradzi jaką urnę wybrać, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i sytuacji. Urny dostępne w naszej ofercie produkowane są nie tylko z różnych materiałów, ale także w różnych kształtach i kolorach. Znajdą u nas Państwo urny prostokątne, okrągłe lub w niestandardowych kształtach. Motywy zdobnicze na urnach nawiązują zarówno do symboli religijnych, jak i świeckich. Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od wyboru urny aż po organizację ceremonii pogrzebowej. Pomagamy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pochówkiem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale rozwijamy ofertę urn Bródno. Gwarantujemy profesjonalizm, empatię oraz dyskrecję. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie, pozostając do Państwa dyspozycji i pomagając przejść przez trudny proces pożegnania z bliskimi.

Działamy na terenie całego miasta