Zakład pogrzebowy Gocław

Śmierć bliskiej osoby to wyjątkowo trudne chwile. Warto w tym czasie mieć zaufanych specjalistów, którzy zajmą się organizacją wszelkich niezbędnych czynności. Kompleksowe usługi z tego zakresu oferuje Zakład Pogrzebowy Gocław.Usługi pogrzebowe Gocław

Poszukujesz profesjonalnej firmy, która zajmie się całym obrządkiem pogrzebowym? Nasz Dom Pogrzebowy z Gocławia oferuje klientom swoje usługi. Co możemy zaproponować? Kompleksową organizację pogrzebów – zarówno tradycyjnych, jak i tych z kremacją. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w tym zakresie i w ciągu swojej kariery organizowali wiele uroczystości różnych wyznań, a także indywidualnych obyczajów.

Jako grupa specjalistów jesteśmy w stanie otoczyć opieką najbliższych osoby zmarłej i doradzić im najlepsze rozwiązania z zakresu pochówku. Wielu klientów na pewno interesuje cennik takich usług. Nasz Zakład Pogrzebowy Warszawa wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które doznały straty i dostosowuje ofertę cenową do sytuacji i możliwości każdego klienta. Nasze usługi obejmują również najwyższej jakości trumny Warszawa oraz urny Warszawa. Bogaty asortyment sprawia, że łatwiej jest znaleźć taki produkt, który w całości odpowiada potrzebom rodziny. W ofercie dostępna jest także kremacja Warszawa, która wykonywana jest zawsze przez specjalistów. 

Pamiętaj, że nie musisz w tak trudnej sytuacji zostawać sam. Chętnie pomożemy Ci przejść przez wszystkie niezbędne formalności i zorganizować taką uroczystość, która najbardziej będzie odpowiadała zarówno Tobie, jak i woli zmarłego. Proponujemy wyłącznie najwyższej jakości usługi, dzięki którym cały ten trudny czas przeminie w dość spokojny sposób. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć – pomożemy Ci uzyskać niezbędne akt zgonu czy nawet przeprowadzimy niezbędną ekshumację. Skorzystaj z pomocy specjalistów – jesteśmy tutaj dla Ciebie.

W ramach świadczonych usług oferujemy:
<br>
<br>
<br>Porady i ważne informacje

W tej bolesnej i trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, chcielibyśmy wspomóc Państwa udzielając kilku użytecznych wskazówek. Udzielimy informacji między innymi o tym jak uzyskać akt zgonu, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu oraz odbioru zasiłku pogrzebowego.


Obszar działalności

Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie siedziba zakładu mieści się na Bródnie, a nasze działania obejmują swoim zasięgiem także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000