Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

Poszukują Państwo sprawdzonego i godnego polecenia zakładu pogrzebowego obsługującego dzielnicę Mokotów? Od ponad 30 lat świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe dla Warszawy Mokotowa i innych dzielnic Warszawy. Jesteśmy w stanie zorganizować fachową pomoc w realizacji pochówku tradycyjnego, jak i pochówku z kremacją w Warszawie. Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości świeckich oraz innych wyznań i obyczajów. Usługi pogrzebowe Mokotów realizowane przez nasz Dom Pogrzebowy obejmują wszystkie czynności związane z organizacją pogrzebu i towarzyszącym mu uroczystości.Usługi pogrzebowe Mokotów i inne dzielnice

Nasz Zakład Pogrzebowy Warszawa mieści się na Bródnie, w bliskim sąsiedztwie Cmentarza Bródnowskiego. Ofertę kierujemy jednak do mieszkańców wszystkich dzielnic Warszawy, jak np. Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Wawer, Włochy.

Profesjonalne usługi pogrzebowe Warszawa Mokotów

Mamy bardzo duże doświadczenie w kompleksowym planowaniu pochówku i realizacji formalności związanymi z uroczystościami pogrzebowymi bez względu na wyznanie i obyczaje. Usługi pogrzebowe w Warszawie Mokotów obejmują, między innymi:

  • całodobowy dyżur i transport zmarłych,
  • załatwianie wszelkich formalności związanych z pochówkiem (ZUS, KRUS, WBE),
  • przygotowanie kaplicy przedpogrzebowej, nadzór uroczystości przez Mistrza Ceremonii,
  • sprzedaż sosnowych i dębowych trumien w Warszawie,
  • obszerną ekspozycję urn w Warszawie (motyw religijny lub świecki),
  • wieńce, wiązanki, stroiki na trumny oraz urny,
  • przygotowanie specjalnej oprawy muzycznej,
  • zajmujemy się pełną obsługą ekshumacji. W zakresie naszych obowiązków znajduje się kremacja szczątków i ich transport do nowego miejsca spoczynku.<br>
<br>
<br>Porady i ważne informacje

W tej bolesnej i trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, chcielibyśmy wspomóc Państwa udzielając kilku użytecznych wskazówek. Udzielimy informacji między innymi o tym jak uzyskać akt zgonu, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu oraz odbioru zasiłku pogrzebowego.


Dom pogrzebowy Mokotów — tanie usługi pogrzebowe

Wybierając nasz zakład pogrzebowy obsługujący Mokotów, nie muszą się Państwo martwić o wysokie koszty pochówku. Oferujemy tanie usługi pogrzebowe w Warszawie Mokotowie i nie tylko. Gwarantujemy przystępne ceny usług pogrzebowych również dla innych dzielnic Warszawy. Decydując się na skorzystanie z kompleksowej obsługi ceremonii pochówku w naszym Domu Pogrzebowym, mogą Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie doradcze w trudnym okresie żałoby. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty:

trumny Warszawa

urny Warszawa

kremacja Warszawa

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000