Zakład pogrzebowy Warszawa Ochota

Poszukują Państwo godnego zaufania domu pogrzebowego na Ochocie? Zachęcamy do sprawdzenia, jakie usługi wchodzą w skład naszej działalności. Gwarantujemy kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych organizowanych przez nasz Dom Pogrzebowy w Warszawie Ochocie. Na każdym z etapów pochówku pomagamy w kompleksowym, zgodnym z tradycjami lub Państwa oczekiwaniami przygotowaniu i organizacji pogrzebu. Nasz zakład pogrzebowy Warszawa jest przedsiębiorstwem rodzinnym z wieloletnią tradycją. Na rynku usług pogrzebowych działamy od ponad 30 lat! Do naszych specjalizacji można zaliczyć organizację uroczystości pochówków w zgodzie z wieloma rodzajami wyznaniami. Organizujemy również ceremonie świeckie.

Dom Pogrzebowy Warszawa Ochota — organizacja pogrzebów w Warszawie

Jeśli interesuje Państwa kompleksowa organizacja pogrzebu w Warszawie — Ochocie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalne podejście do spraw związanych z organizacją ceremonii pogrzebowych — świeckich, katolickich i zgodnych z innymi religiami.Dom pogrzebowy Ochota — zakres usług

Na mapie Warszawy jest wiele lokalizacji, które obsługuje nasz zakład pogrzebowy, Ochota jest tylko jedną z nich. Organizacja pogrzebu na Ochocie za naszym pośrednictwem jest kompleksowa i obejmuje wiele czynności. Jeśli interesuje Państwa organizacja pogrzebu w Warszawie Ochocie — zachęcamy do kontaktu. Świadczymy usługi pogrzebowe dla Warszawy Ochoty, jak np.:

  • całodobowy dyżur i transport zmarłych;

  • obsługa i nadzór ceremonii pogrzebowych;

  • pomoc w załatwianiu wszelkich formalności w Urzędach;

  • duży wybór zróżnicowanych cenowo trumien;

  • duży katalog kremacyjnych urn z motywami katolickimi i świeckimi;

  • eleganckie wieńce, wiązanki, stroiki na trumny i urny;

  • obrazki pamiątkowe, klepsydry, tabliczki tymczasowe;

  • możliwość organizacji oprawy muzycznej w czasie uroczystości;

  • kompleksowa obsługa ekshumacji.
<br>
<br>
<br>Usługi pogrzebowe w Warszawie Ochota — żałoba bez ciężaru zbędnych formalności

Nasz dom pogrzebowy w Warszawie Ochocie oferuje kompleksowy  katalog usług pogrzebowych. Pełna organizacja pogrzebu w Warszawie Ochocie nie musi być bardzo kosztowna. Proponujemy przystępne ceny usług pogrzebowych w Warszawie na Ochocie, a także wsparcie w procesie uzyskania zasiłku pogrzebowego. 


Tanie usługi pogrzebowe Warszawa Ochota

Nasz Dom Pogrzebowy w Warszawie Ochocie działa nie tylko na terenie Ochoty, ale i innych dzielnic, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bródno, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Do naszych usług zalicza się również:

trumny Warszawa

urny Warszawa

kremacja Warszawa

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000