Zakład pogrzebowy Warszawa Praga Północ

Szukają Państwo zakładu pogrzebowego na terenie Warszawa – Praga Północ? Dom Pogrzebowy Jelonki świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Pragi Północ i całej Warszawy. Oferujemy profesjonalną pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i pochówków z kremacją w Warszawie. Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów. Usługi pogrzebowe Warszawa Praga Północ to kompleksowa pomoc na każdym etapie pochówku.Zakład Pogrzebowy Warszawa Praga Północ - kompleksowa organizacja pogrzebu

ZW naszym Zakładzie Pogrzebowym w Warszawie zapewniamy pełne wsparcie w organizacji ceremonii pogrzebowej na terenie dzielnicy Praga Północ oraz całej Warszawy. Doradzamy, jak postępować w sytuacji śmierci bliskiej osoby, zajmujemy się załatwianiem niezbędnych formalności. Jesteśmy jednym z zakładów pogrzebowych w Warszawie oferujących tanie usługi pogrzebowe – naszą ofertę cenową usług pogrzebowych dostosowujemy do Państwa możliwości finansowych. Nasz Dom Pogrzebowy świadczący usługi na terenie Pragi Północ to firma rodzinna, działająca na rynku od 1992 roku. W ramach organizacji pogrzebu na terenie Warszawy – Pragi Północ oferujemy Państwu:

 • całodobowy transport zmarłych,
 • obsługę i nadzór ceremonii różnych wyznań,
 • kaplice przedpogrzebowe,
 • własną ekspozycję urn w Warszawie nawiązujących w ornamentyce zarówno do motywów religijnych, jak i świeckich,
 • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności na cmentarzu,
 • kredytowanie kosztów pochówku w ramach zasiłku pogrzebowego,
 • duży wybór trumien w Warszawie,
 • projekty klepsydr i ich rozpowszechnianie,
 • szeroki asortyment kompozycji kwiatowych,
 • profesjonalną oprawę muzyczną,
 • kompleksową obsługę ekshumacji.<br>
<br>
<br>Porady i ważne informacje

W tej bolesnej i trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, chcielibyśmy wspomóc Państwa udzielając kilku użytecznych wskazówek. Udzielimy informacji między innymi o tym jak uzyskać akt zgonu, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu oraz odbioru zasiłku pogrzebowego.


Obszar działalności

Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie nasz zakład mieści się na Bródnie, a działania obejmują swoim zasięgiem oprócz Pragi Północ także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy. W każdej sytuacji dbamy o to, by przygotowania do pochówku i ceremonia pogrzebowa były zorganizowane z najwyższą starannością.

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000