Zakład pogrzebowy Warszawa Praga Południe

Pomagamy w organizacji pogrzebu na terenie Pragi Południe i całej Warszawy. Decydując się na nasze usługi możesz liczyć na kompleksową pomoc, abyś miał czas na zadumę i rozmyślania.Oferujemy

Zapewniamy kompleksową organizację zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i pochówków z kremacją. Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów. Doradzamy, jak postępować w sytuacji śmierci bliskiej osoby, a naszą ofertę cenową usług pogrzebowych dostosowujemy do Państwa możliwości finansowych, przedstawiając najdogodniejszy dla Państwa cennik usług pogrzebowych.

W ramach świadczonych usług oferujemy:
<br>
<br>
<br>

Dom Pogrzebowy Jelonki świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Pragi Południe i całej Warszawy. Oferujemy profesjonalną pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i pochówków z kremacją w Warszawie. Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów. Usługi pogrzebowe Warszawa Praga Południe to kompleksowa pomoc na każdym etapie pochówku.

Zakład Pogrzebowy Warszawa Praga Południe – kompleksowa organizacja pogrzebu

W naszym zakładzie pogrzebowym zapewniamy pełne wsparcie w organizacji ceremonii pogrzebowej na terenie dzielnicy Praga Południe oraz całej Warszawy. Doradzamy, jak postępować w sytuacji śmierci bliskiej osoby, zajmujemy się załatwianiem niezbędnych formalności. Jesteśmy jednym z zakładów pogrzebowych w Warszawie oferujących tanie usługi pogrzebowe – naszą ofertę cenową usług pogrzebowych dostosowujemy do Państwa możliwości finansowych. Nasz Dom Pogrzebowy świadczący usługi na terenie Pragi Południe to firma rodzinna, działająca na rynku od 1992 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych, w tym pochówków różnych wyznań i obyczajów. W ramach organizacji pogrzebu na terenie Pragi Południe oferujemy Państwu:

 • całodobowy transport zmarłych,
 • obsługę i nadzór ceremonii róz nych wyznań,
 • kaplice przedpogrzebowe,
 • kremację i różnorodność urn nawiązujących w ornamentyce zarówno do motywów religijnych, jak i świeckich,
 • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności na cmentarzu,
 • kredytowanie kosztów pochówku w ramach zasiłku pogrzebowego,
 • duży wybór trumien w Warszawie,
 • projekty klepsydr i ich rozpowszechnianie,
 • szeroki asortyment kompozycji kwiatowych,
 • profesjonalną oprawę muzyczną,
 • kompleksową obsługę ekshumacji.

Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie siedziba zakładu mieści się na Bródnie, a nasze działania obejmują swoim zasięgiem także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy. W każdej sytuacji dbamy o to, by przygotowania do pochówku i ceremonia pogrzebowa były zorganizowane z najwyższą starannością.

Porady i ważne informacje

W tej bolesnej i trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, chcielibyśmy wspomóc Państwa udzielając kilku użytecznych wskazówek. Udzielimy informacji między innymi o tym jak uzyskać akt zgonu, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu oraz odbioru zasiłku pogrzebowego.


Obszar działalności

Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie siedziba zakładu mieści się na Bródnie, a nasze działania obejmują swoim zasięgiem także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000