Zakład pogrzebowy Warszawa Targówek

Za każdym razem do organizacji pogrzebu podchodzimy indywidualnie, z naszą pomocą możesz być pewny, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik i zająć się zadumą w tym trudnym czasie. Nasz dom pogrzebowy działa nie tylko na terenie Targówka, ale i całej Warszawy.Oferujemy

Zapewniamy kompleksową organizację zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i pochówków z kremacją. Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów. Doradzamy, jak postępować w sytuacji śmierci bliskiej osoby, a naszą ofertę cenową usług pogrzebowych dostosowujemy do Państwa możliwości finansowych, przedstawiając najdogodniejszy dla Państwa cennik usług pogrzebowych.

W ramach świadczonych usług oferujemy:
<br>
<br>
<br>

Dom Pogrzebowy Jelonki świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Targówka i całej Warszawy. Oferujemy profesjonalną pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i pochówków z kremacją w Warszawie. Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów. Usługi pogrzebowe Warszawa Targówek to kompleksowa pomoc na każdym etapie pochówku. Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie siedziba zakładu mieści się na Bródnie, a nasze działania obejmują swoim zasięgiem także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Kompleksowa organizacja pogrzebu Warszawa Targówek

Nasz Dom Pogrzebowy Warszawa Targówek to firma rodzinna, działająca na rynku od trzydziestu lat. Zdajemy sobie sprawę, że odejście bliskiej osoby to bardzo trudny moment w Państwa życiu. Doradzamy, jak postępować w sytuacji śmierci bliskiej osoby, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Ceny usług pogrzebowych w Warszawie Targówku dostosowujemy do Państwa możliwości finansowych. Na co mogą Państwo liczyć?

  • Pomagamy w transporcie zwłok ze wskazanego miejsca do domu pogrzebowego,
  • przygotowujemy zmarłego do uroczystości pogrzebowych i ceremonii pochówku,
  • oferujemy kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych w Warszawie Targówku, w tym szeroki asortyment kompozycji kwiatowych, oprawę muzyczną pogrzebu oraz prowadzenie uroczystości przez Mistrza Ceremonii.

W ramach świadczonych usług nasz Zakład Pogrzebowy w Warszawie oferuje zróżnicowane modele trumien, zarówno dębowych, jak i sosnowych. Posiadamy także własną ekspozycję urn w Warszawie, gdzie znajdą Państwo ponad 40 modeli różnego rodzaju urn, nawiązujących symboliką do motywów religijnych lub świeckich. Dbamy o to, by przygotowania do pochówku i ceremonia pogrzebowa były zorganizowane z najwyższą starannością.

Porady i ważne informacje

W tej bolesnej i trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, chcielibyśmy wspomóc Państwa udzielając kilku użytecznych wskazówek. Udzielimy informacji między innymi o tym jak uzyskać akt zgonu, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu oraz odbioru zasiłku pogrzebowego.


Obszar działalności

Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie siedziba zakładu mieści się na Bródnie, a nasze działania obejmują swoim zasięgiem także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000