Zakład pogrzebowy Warszawa Ursynów

Jeśli interesuje Państwa doświadczony i profesjonalny zakład pogrzebowy, zachęcamy do sprawdzenia, jak prezentują się nasze usługi pogrzebowe w Warszawie Ursynów. Pomagamy w kompleksowym przygotowaniu i organizacji pogrzebu. Służymy fachowym wsparciem doradczym w zakresie planowania przebiegu ceremonii, a także każdego z etapów pochówku. Nasz zakład pogrzebowy Warszawa jest przedsiębiorstwem rodzinnym, które funkcjonuje w branży od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w pochówkach zrealizowanych w zgodzie z wieloma rodzajami wyznań, a także pogrzebami świeckimi.Usługi pogrzebowe Warszawa Ursynów — profesjonalna organizacja pogrzebów

Nasz dom pogrzebowy na Ursynowie oferuje wiele rodzajów pochówków. W naszej ofercie znajduje się zarówno kremacja w Warszawie, jak i pogrzeb tradycyjny. Oferujemy profesjonalne przygotowanie wszelkich uroczystości pogrzebowych świeckich, katolickich i zgodnych z innymi wyznaniami.

Dom pogrzebowy Ursynów — zakres usług

Na mapie Warszawy jest wiele lokalizacji, które obsługuje nasz zakład pogrzebowy, Ursynów jest tylko jedną z nich. Organizacja pogrzebu na Ursynowie za naszym pośrednictwem jest kompleksowa i obejmuje wiele usług. To między innymi:

  • całodobowy dyżur — oferujemy transport zmarłych;

  • obsługę i nadzór ceremonii;

  • pomoc w załatwianiu wszelkich formalności;

  • obszerny wybór zróżnicowanych cenowo trumien w Warszawie;

  • duży katalog kremacyjnych urn w Warszawie z motywami katolickimi i świeckimi;

  • eleganckie wieńce, wiązanki, stroiki na trumny i urny;

  • obrazki pamiątkowe, klepsydry, tabliczki tymczasowe;

  • możliwość organizacji oprawy muzycznej w czasie uroczystości;

  • kompleksowa obsługa ekshumacji.
<br>
<br>
<br>Zakład pogrzebowy Ursynów — kompleksowa obsługa pochówku

Pomożemy Państwu w tym trudnym czasie zorganizować wszystko, co związane z pochówkiem. Obszerny katalog kompleksowych usług, które oferuje nasz zakład pogrzebowy dla Warszawy Ursynowa, sprawia, że mogą Państwo spokojnie przeżywać żałobę bez stresu związanego z koniecznością samodzielnego załatwiania wszystkich spraw organizacyjnych. Kompleksowa organizacja pogrzebu w Warszawie Ursynów nie musi być bardzo kosztowna. Oferujemy przystępne ceny usług i rzetelną pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. 


Organizacja pogrzebu Warszawa Ursynów i inne dzielnice

Nasz Dom Pogrzebowy w Warszawie Ursynów działa nie tylko na terenie Ursynowa, ale i innych dzielnic, jak  Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bródno, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Do naszych usług zalicza się również:

trumny Warszawa

urny Warszawa

kremacja Warszawa

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000