Zakład pogrzebowy Wawer

Chcesz skorzystać z tanich usług pogrzebowych w Wawrze bądź okolicach? Zapoznaj się zatem niezwłocznie z naszą ofertą. Jesteśmy w stanie przeprowadzić swoich klientów przez wszystkie niezbędne formalności i zorganizować wyjątkową uroczystość pogrzebową.Kompleksowa organizacja pogrzebu - Wawer

Nasz zakład pogrzebowy Warszawa świadczy swoje niezawodne usługi nie tylko w stolicy, ale również w Wawrze. Jako doświadczeni w tej dziedzinie specjaliści, jesteśmy w stanie zorganizować tradycyjny pochówek, jak również uroczystość zgodnie z wytycznymi klienta. Jedną z naszych usług jest kremacja Warszawa, która zawsze prowadzona jest przez naszych doświadczonych pracowników. Za pośrednictwem naszego domu pogrzebowego klienci mogą również nabyć wszelkie niezbędne do pogrzebu akcesoria. W naszej ofercie dostępne są między innymi urny Warszawa oraz trumny Warszawa – wybór tego typu produktów jest bardzo szeroki; łatwo zatem znaleźć te najodpowiedniejsze akcesoria.

Jako osoby doświadczone w planowaniu oraz przeprowadzaniu organizacji pogrzebowych, gwarantujemy również pełne wsparcie w zakresie uzyskiwania niezbędnych dokumentów. Udzielimy naszym klientom konkretnych informacji na temat uzyskania aktu zgonu bądź podpowiemy, jakie dokumenty są niezbędne do tego, by odebrać zasiłek pogrzebowy.

Bardzo ważną kwestią w kontekście organizowania pogrzebu, jest również koszt takiego przedsięwzięcia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrata bliskiej osoby to naprawdę trudny czas. Wychodzimy zatem naprzeciw klientom i proponujemy im ceny adekwatne do możliwości finansowych. Jeżeli zatem poszukujesz firmy, która kompleksowo zajmie się zorganizowaniem pogrzebu, koniecznie zgłoś się do nas. Chętnie pomożemy Ci przejść przez ten trudny czas i zagwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie planowania.

W ramach świadczonych usług oferujemy:
<br>
<br>
<br>Porady i ważne informacje

W tej bolesnej i trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, chcielibyśmy wspomóc Państwa udzielając kilku użytecznych wskazówek. Udzielimy informacji między innymi o tym jak uzyskać akt zgonu, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu oraz odbioru zasiłku pogrzebowego.


Obszar działalności

Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie siedziba zakładu mieści się na Bródnie, a nasze działania obejmują swoim zasięgiem także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000