Zakład pogrzebowy Warszawa Wola

Jeśli mieszkają Państwo na Woli i poszukują domu pogrzebowego, który oferuje tanie i kompleksowe usługi pogrzebowe — zachęcamy do skorzystania z oferty. Nasz Dom Pogrzebowy w Warszawie Woli proponuje pełne przygotowanie do pogrzebu — niezależnie od wyznania. Proponujemy usługi pogrzebowe na Woli, które obejmują organizację oraz prowadzenie pogrzebów tradycyjnych i pochówków w postaci kremacji. Do naszych specjalizacji zalicza się organizację uroczystości różnych wyznań i obyczajów. Nasz zakład pogrzebowy na Woli zdejmie z Państwa barków ciężar załatwiania formalności pogrzebowych, dzięki czemu możliwe stanie się spokojne, pełne szacunku przeżycie żałoby po bliskich.

Usługi pogrzebowe Wola — kompleksowa organizacja pogrzebu w Warszawie

Dom Pogrzebowy Jelonki to zakład pogrzebowy Warszawa, który umożliwia przygotowanie nawet najbardziej nietypowych pochówków. Organizacja pogrzebu w Warszawie Woli obejmuje zaplanowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowych na terenie Woli i innych dzielnic Warszawy. Nasze usługi nie są bardzo kosztowne. Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie Wola oferuje tanie usługi pogrzebowe. Mamy elastyczną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i Państwa możliwości finansowych. Dom Pogrzebowy Warszawa Wola — szczegóły oferty

Zakład Pogrzebowy Warszawa Wola działa w branży już od 1992 roku. Dom Pogrzebowy dla Warszawy Woli oferuje obszerny katalog usług. W ich skład wchodzą, między innymi:

 • całodobowy duży telefoniczny i transport zmarłych,

 • obsługa i nadzór nad pochówkiem i ceremonią pogrzebową,

 • przygotowanie kaplicy,

 • wybór wysokiej jakości urn,

 • załatwienie wszelkich formalności,

 • kredytowanie kosztów pochówku w ramach zasiłku pogrzebowego,

 • duży wybór trumien,

 • tworzenie klepsydr, kartek pamiątkowych,

 • wiele kompozycji kwiatowych,

 • organizacja oprawy muzycznej,

 • pełna obsługa ekshumacji.

Nasz zakład pogrzebowy dla Warszawy — Woli mieści się na warszawskim Bródnie, nieopodal cmentarza. Obsługujemy jednak całą Warszawę.
<br>
<br>
<br>Usługi pogrzebowe Warszawa Wola i inne dzielnice

Oferujemy tanie usługi pogrzebowe na Woli. Działamy również w innych dzielnicach, jak: Targówek, Praga Południe, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy. Nasz Dom Pogrzebowy dla Warszawy Woli dba o to, by realizacja pochówku i ceremonie pogrzebowe zawsze były zorganizowane z najwyższą starannością.


Usługi pogrzebowe w Warszawie Wola z siedzibą przy Cmentarzu Bródnowskim

Do naszych specjalizacji zaliczana jest kompleksową organizacją pogrzebu w Warszawie Woli. Prowadzimy również sprzedaż trumien i urn. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą internetową lub zapraszamy na wizytę do naszego punktu stacjonarnego na Bródnie. W ofercie również:

trumny Warszawa

urny Warszawa

kremacja Warszawa

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000