Usługi pogrzebowe Ząbki

Dom Pogrzebowy Warszawa Ząbki świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Ząbek i całej Warszawy. Oferujemy profesjonalną pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i pochówków z kremacją. Kremacja Warszawa i związana z nią oferta: urny Warszawa to propozycje dostosowane do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych Jako zakład pogrzebowy Ząbki posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów. Usługi pogrzebowe Warszawa Ząbki to kompleksowa pomoc na każdym etapie pochówku. Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie nasz zakład mieści się na Bródnie, a działania obejmują swoim zasięgiem także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.Kompleksowe usługi pogrzebowe Warszawa Ząbki

Zdajemy sobie sprawę, że odejście bliskiej osoby to bardzo trudny moment w Państwa życiu. Doradzamy, jak postępować w sytuacji śmierci bliskiej osoby, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Nasz dom pogrzebowy Ząbki ceny usług pogrzebowych w Warszawie Ząbki dostosowuje do Państwa możliwości finansowych. Na co mogą Państwo liczyć?

  • Pomagamy w transporcie zwłok ze wskazanego miejsca do domu pogrzebowego,

  • przygotowujemy zmarłego do uroczystości pogrzebowych i ceremonii pochówku,

  • oferujemy kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych – usługi pogrzebowe Warszawa Ząbki to między innymi szeroki asortyment kompozycji kwiatowych, oprawa muzyczna pogrzebu oraz prowadzenie uroczystości przez Mistrza Ceremonii.

W ramach świadczonych usług nasz Zakład Pogrzebowy Warszawa oferuje zróżnicowane modele trumien, zarówno dębowych, jak i sosnowych (polecamy sprawdzić ofertę: trumny Warszawa). Nasz zakład pogrzebowy Ząbki posiada także własną ekspozycję urn, gdzie znajdą Państwo ponad 40 modeli różnego rodzaju urn, nawiązujących symboliką do motywów religijnych lub świeckich. Dbamy o to, by przygotowania do pochówku i ceremonia pogrzebowa były zorganizowane z najwyższą starannością.
<br>
<br>
<br>Dom pogrzebowy Ząbki- porady i ważne informacje

W tej bolesnej i trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, chcielibyśmy wspomóc Państwa udzielając kilku użytecznych wskazówek. Udzielimy informacji między innymi o tym jak uzyskać akt zgonu, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu oraz odbioru zasiłku pogrzebowego.


Obszar działalności

Pierwotnie siedziba Domu Pogrzebowego mieściła się w dzielnicy Jelonki, stąd nazwa firmy. Obecnie siedziba zakładu mieści się na Bródnie, a nasze działania obejmują swoim zasięgiem także inne dzielnice, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Zakład pogrzebowy Warszawa Ząbki - sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000