Usługi pogrzebowe Zielonka

Jako dom pogrzebowy Warszawa Zielonka działamy całościowo, organizując każdy element ceremonii pogrzebowej. Prowadzimy działalność nie tylko na terenie Zielonek, ale i całej Warszawy. Nasz zakład pogrzebowy Zielonka zapewnia kompleksową organizację zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i pochówków z kremacją (zapraszamy do sprawdzenia oferty: kremacja Warszawa). Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów. Dom pogrzebowy Zielonka doradza również, jak postępować w sytuacji śmierci bliskiej osoby. Ponadto, naszą ofertę cenową usług pogrzebowych dostosowujemy do Państwa możliwości finansowych, przedstawiając najdogodniejszy dla Państwa cennik usług pogrzebowych.Kompleksowa organizacja pogrzebu Warszawa Zielonka

W ramach organizacji pogrzebu na terenie Warszawa Zielonka oferujemy Państwu:

  • całodobowy transport zmarłych ze wskazanego miejsca do domu pogrzebowego;

  • pomoc w załatwianiu wszelkich formalności na cmentarzach, w ZUS, KRUS, WBE;

  • obsługę i nadzór ceremonii, w tym oprawę Mistrza Ceremonii, kaplice przedpogrzebowe;

  • zróżnicowane modele trumien oraz własną ekspozycję urn, nawiązujących symboliką do motywów religijnych lub świeckich (zapraszamy do zapoznania się z ofertą: trumny Warszawa oraz: urny Warszawa);

  • szeroki wybór kompozycji kwiatowych takich jak: wieńce, wiązanki, stroiki na trumny oraz urny;

  • profesjonalną oprawę muzyczną pogrzebu;

  • kompleksową obsługę ekshumacji – usługi pogrzebowe Warszawa Zielonka obejmują – na Państwa życzenie – kremację szczątków oraz transport do nowego miejsca spoczynku.
<br>
<br>
<br>Dom pogrzebowy Zielonka - porady i ważne informacje

W każdej sytuacji dbamy o to, by nasze usługi pogrzebowe na terenie Warszawy Zielonka, w tym przygotowania do pochówku i ceremonia pogrzebowa były zorganizowane z najwyższą starannością. Poza tym, zakład pogrzebowy Warszawa Zielonka doradza, jak postępować w sytuacji śmierci bliskiej osoby, ceny usług pogrzebowych na terenie Warszawa Zielonka dostosowując do Państwa możliwości finansowych.


Obszar działalności

Nasz Zakład Pogrzebowy Warszawa działa nie tylko na terenie Zielonki, ale i innych dzielnic, jak jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Zakład pogrzebowy Zielonka - sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000