Usługi pogrzebowe Żoliborz

Dom pogrzebowy Warszawa Żoliborz zapewnia kompleksową organizację pogrzebów tradycyjnych oraz pochówków z kremacją (zapraszamy do zapoznania się z ofertą: kremacja Warszawa). Nasze usługi pogrzebowe Żoliborz świadczymy nie tylko na tym terenie, ale i całej Warszawy. Wyróżniamy się wyjątkową dbałością o każdy detal i doradztwem na wszystkich etapach pochówku. Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych różnych wyznań i obyczajów. W domu pogrzebowym Żoliborz doradzamy, jak postępować w sytuacji śmierci bliskiej osoby, a naszą ofertę usług pogrzebowych dostosowujemy do Państwa możliwości – ceny usług pogrzebowych Warszawa Żoliborz są dopasowane do Państwa oczekiwań finansowych.Zakład Pogrzebowy Warszawa Żoliborz - kompleksowa organizacja pochówku

Nasz zakład pogrzebowy Warszawa jest przedsiębiorstwem rodzinnym, które funkcjonuje w branży od ponad 30 lat. Usługi pogrzebowe Warszawa Żoliborz, jakie oferujemy, to profesjonalne przygotowanie wszelkich uroczystości pogrzebowych świeckich, katolickich i zgodnych z innymi wyznaniami.

Dom Pogrzebowy Warszawa Żoliborz zajmuje się kompleksowo wszystkimi sprawami związanymi z pochówkiem. Obszerny katalog usług, które oferuje nasz zakład pogrzebowy Żoliborz sprawia, że mogą Państwo przeżywać czas żałoby bez stresu związanego z koniecznością samodzielnego załatwiania wszystkich spraw organizacyjnych. Kompleksowa organizacja pogrzebu Warszawa Żoliborz obejmuje także oferty takie jak: urny Warszawa i trumny Warszawa. Korzystając z naszych usług przekonają się Państwo, że organizacja pogrzebu w Warszawie Żoliborz nie musi być bardzo kosztowna. Oferujemy przystępne ceny usług i rzetelną pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego.
<br>
<br>
<br>Zakład pogrzebowy Żoliborz - porady i ważne informacje

W tej bolesnej i trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, chcielibyśmy wspomóc Państwa udzielając kilku użytecznych wskazówek. Udzielimy informacji między innymi o tym jak uzyskać akt zgonu, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji pogrzebu oraz odbioru zasiłku pogrzebowego.


Obszar działalności

Nasz Dom Pogrzebowy w Warszawie Żoliborz działa nie tylko na terenie Żoliborza, ale i innych dzielnic, jak Targówek, Praga Południe, Praga Północ, Bródno, Ursynów, Białołęka, Mokotów, Ochota, Wola, Bielany, Śródmieście, Wawer, Włochy.

Lokalizacja firmy

Zakład Usług Pogrzebowych Jelonki Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Św. Wincentego 88
Warszawa 03-531

Dom pogrzebowy Żoliborz - sprawdź inne nasze lokalizacje

Formularz kontaktowy

Dane firmy

NIP: 5242633622
REGON: 14126333900000