Dom pogrzebowy Jelonki

Pracujemy całodobowo 7 dni w tygodniu.

Telefon całodobowy

Pracujemy całodobowo
7 dni w tygodniu

Pogrzebyjelonki » Kwiaty

Wieńce Pogrzebowe Warszawa

Przygotowanie ceremonii pogrzebowej nie jest łatwą sprawą. Wymaga to ogromnej siły, a także zadbania o różne dodatki. Na szczęście możemy w tym pomóc – w tym celu przygotowaliśmy ofertę: wieńce pogrzebowe Warszawa oraz kwiaty na pogrzeb. Jako firma z doświadczeniem, posiadamy w ofercie szeroki wybór wieńców na ten wyjątkowy moment, jakim jest pochówek bliskiej osoby.

Gdzie kupić wiązanki pogrzebowe?

Nasz znany w całej Polsce zakład pogrzebowy Warszawa od lat pomaga klientom zmierzyć się z tak trudnym zadaniem, jakim jest zorganizowanie uroczystości pogrzebowej. Uroczystość taka nie może obejść się bez kwiatów. Odpowiednio dobrane rośliny – w tym przede wszystkim wiązanki pogrzebowe, to wyraz szacunku, a także pamięci o zmarłej osobie. Kompleksowa organizacja pogrzebu Warszawa obejmuje również sprzedaż wyjątkowych kompozycji kwiatowych, które nadadzą ceremonii odpowiedniego charakteru. Posiadamy w ofercie wieńce, wiązanki, a także stroiki na trumny i urny. Organizowanie takiej uroczystości wiąże się zazwyczaj z brakiem czasu na wiele działań. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, zatem proponujemy klientom dostarczenie zamówionych kwiatów do kościoła czy też na cmentarz.

 Wiązanki własnej kompozycji

Oprócz gotowych już rozwiązań kwiatowych, oferujemy naszym klientom także możliwość przygotowania oryginalnych kompozycji. Bierzemy wówczas pod uwagę indywidualny pomysł lub konkretny projekt, jaki zostanie przedstawiony przez klienta. Warto jeszcze dodać, że organizowanie ceremonii pogrzebowych, to także dobór trumny. W naszej ofercie jest również kremacja – posiadamy ogromne doświadczenie w takich działaniach, zatem klient nie musi niczym się martwić – nasi pracownicy zajmą się wszystkim kompleksowo. Korzystanie z naszych usług to także gwarancja oszczędności. Wychodzimy bowiem naprzeciw potrzebom naszych klientów i jesteśmy w stanie zaproponować im przystępne ceny – zarówno za konkretne akcesoria, jak i całościowe organizowanie pochówku.

Działamy na terenie całego miasta