Pogrzebyjelonki » Trumny

Trumny Warszawa

Jedną z ważniejszych kwestii związanych z pochówkiem jest wybór odpowiedniej trumny. W Warszawie, w ofercie Domu Pogrzebowego Jelonki, znajdą Państwo zróżnicowane modele trumien, wykonane z różnych gatunków drzew, w różnych kształtach oraz kolorach. Standardowe trumny są odpowiednie dla większości zmarłych, jednak przy ich wyborze należy uwzględnić przede wszystkim wagę, wzrost oraz wiek osoby zmarłej oraz wiele innych czynników, jak chociażby upodobania czy styl życia zmarłego. Nasz zakład pogrzebowy w Warszawie pomoże Państwu dokonać wyboru trumny według indywidualnych upodobań i możliwości finansowych. Posiadamy własną ekspozycję trumien.

Rodzaje i ceny trumien w Warszawie

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór trumien zarówno o prostym, klasycznym wyglądzie, jak i z bogatymi zdobieniami i dodatkowymi elementami dekoracyjnymi. Ceny trumien zależą od materiału, z jakiego zostały wykonane oraz ilości zdobień. Na cenę trumny wpływa również wygląd jej wnętrza. Przy wyborze trumny mogą Państwo również określić, czy jej powierzchnia ma być matowa, półmatowa, czy też posiadać połysk.

Trumny sosnowe

Jeśli szukają Państwo tanich trumien w Warszawie, dobrym wyborem jest zakup trumny z drewna sosnowego. Jest to jeden z najtańszych materiałów, cechujący się jednak wspaniałym wyglądem. Drewno sosnowe jest poza tym lekkie i ma piękny kolor, który dobrze się prezentuje.

D1

D2

D3

D4

D7

G7

G8

Trumny dębowe

Jeśli nie muszą Państwo ograniczać swojego budżetu, dobrym wyborem będzie zdecydowanie się na trumnę dębową, bowiem ten rodzaj drewna cechuje wysoka trwałość. Drewno dębowe wygląda również niezwykle estetycznie, co ma szczególne znaczenie przy pochówku.

W ofercie Domu Pogrzebowego Jelonki znajduje się również jedna z większych ekspozycji urn, nawiązujących w zdobieniach i symbolice zarówno do motywów religijnych, jak i świeckich. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe w Warszawie, w tym zarówno pochówki tradycyjne jak i kremację. Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym doświadczeniem jest dla Państwa śmierć bliskiej osoby, dlatego dokładamy wszelkich starań, by ułatwić Państwu załatwienie wszelkich formalności i zorganizowanie całej ceremonii pogrzebowej.

D5

D6

G1

G2

G3

G4

G5

G6

Trumna dębowa K1

K1